2012 yılında kurulmuş olan DREAMSPA & FITNESS sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür. Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA & FITNESS toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.

MİSYONUMUZ

DSF, toplumun her kesiminden taktir gören bir hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürekli olarak güncelleyerek ilerlemeyi ve yenilemeyi misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

DSF, ''bir gün değil, her gün '' ifadesini prensip edinmiş, bu doğrultu da üyelerine kesintisiz ve sürekli hizmet anlayışı çerçevesinde ''herkes için spor / yaşam boyu spor'' felsefesiyle yola çıkmayı ve ilerlemeyi vizyon edinmiştir.

Spa

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de SPA merkezleri giderek artmakta, SPA bakımları ve masajları popüler hale gelmektedir. Peki ama SPA nedir, ne anlama gelir, faydaları, kuralları nedir diye hiç düşündünüz mü?

Fitness

Fitness ile vücut geliştirme sporunun benzer spor dalları olduğunu düşündüren en büyük sebep ise vücut geliştirme sporunda olduğu gibi fitness sporuyla ilgilenen kişinin de kaslı bir görünümde olmasıdır.

Beauty

Cildimize iyi bakmak için pek çok kozmetik ürününden faydalanıyoruz. Bu kullandığımız ürünlerin cildimizin yüzeyinde kalmayarak alt katmanlara ulaşması ayrı bir önem taşıyor.

Instagram Paylaşımlarımız
Sizin için mevcut bulunan iş teklifine bakın ! İnsan Kaynakları