FITNESS

Sağlıklı ve formda olmak anlamına gelen fitness kelimesi sağlıklı yaşamanın anahtar kelimesidir. DREAMSPA & FITNESS’ ın tecrübeli hocaları eşliğinde bütün kaslarınızın tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

CROSSFIT

Crossfit antrenmanları tek bir bölgeyi izole çalıştırmayı değil, birden fazla eklemin dahil olduğu ve bir çok ana kas grubunun harekete katıldığı fonksiyonel hareketlerle bütün vücudu dengeli çalıştırmayı hedefler. DREAMSPA & FITNESS’ ın tecrübeli hocaları ile birlikte sizde bu heyecanı özel ders programları ile yaşayabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.

PİLATES

Pilates sıkılaştırarak düzgün postür ve duruş sağlar. Pilates yöntemi çalışmalarında amaç merkezi güçlendirmek, omurgayı uzatmak, beden farkındalığını arttırmak, kas inşa etmek ve vücuda esneklik kazandırarak sıkılaşmasını sağlamaktır. Aynı zamanda Vücudun denge gücünü arttırarak düzgün ve estetik bir postür oluşturur, stabil bir duruş sağlar. Özel ya da grup ders seçenekleri ile birlikte sizde bu eşsiz deneyimi DREAMSPA & FITNESS’ ın tecrübeli hocaları ile birlikte yaşayabilir, sağlığınızı çok

SPINNING

Spinning kapalı alanda, sabit bisikletler ile DREAMSPA & FITNESS eğitmenleri liderliğinde, bisiklete binme tekniklerini kullanarak, müzik eşliğinde grupla birlikte 45 dakika güvenli nabız arlıklarında pedal çevirmektir

ZUMBA

Farklı türde kıpır kıpır müzikler eşliğinde yapılan zumba, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılmaktadır. Kalorileri yakarken, bir yandan kaslarınızı çalıştıracaksınız, bir yandan da vücudunuzu esneteceksiniz ve ilham verici dans figürleri ile hayatınıza yeni bir renk katacaksınız.

KIDS FITNESS

DREAMSPA & FITNESS olarak çocuklarımızı da unutmadık! Onların da spor kültürünü benimsemeleri ve sağlıklı bir birey olarak hayatlarını sürdürmeleri için fonksiyonel çocuk egzersizleri ile dolu bir program hazırladık.. Çocuklarımız bir yandan eğlenirken sizde DREAMSPA & FITNESS’ ın diğer olanaklarından yararlanabilir (Hamam, Sauna, Buhar banyosu, Cilt Bakımı, Masaj, Pilates, Fitness ) güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Hizmetlerimizden faydanlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin ! İLETİŞİME GEÇİN